Murat ÇELİKLER

İnşaat sektöründe, 14 yıllık çalışma hayatımda bana en büyük deneyimi sağlayan DAF Enerji bünyesinde 8 yıl Bayi Satış Müdürü ve Satınalma Müdürü olarak görev aldım.

Isı İstasyonu ve ısı gider paylaşım sistemleri alanında faaliyet gösterdiğim bu süreçte birçok alt sektörden, farklı segmentten müşteri ve tedarikçi portföyüne sahip olmam, insan ilişkilerinde ve satınalma stratejilerimde ilerleme kaydetmemi sağladı.

2018 yılından itibaren M-Technic firmasını kurarak ısı istasyonu yedek parçaları ve ısı gider paylaşım sistemlerine yönelik ürün ve hizmetler vermeye devam etmekteyim.

“Projelere Özel Kompakt Çözümler” mottosuyla girişimciliğe atılmamdaki en büyük motivasyon; hem satınalma tecrübemden ötürü tüm ürünlerin gerçek maliyetlerini bilmek, hem de satış müdürü tecrübemden ötürü müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını bilmekten kaynaklanmaktadır. En doğru fiyata istenilen ürün ve çözümleri sunmak konusunda sektördeki en yetkin ve tanınan bir profesyonelim. Kendi işimi yönettiğim 3 yıl boyunca birlikçe çalıştığımız 100’e yakın firma uzmanlığım hakkında en değerli referans kaynaklarımdandır. 


M-Technic

M-Technic arkasındaki itici güç, işimizi daha iyi yapma arzusu. Murat Çelikler tarafından kurulan M-Technic, enerji ve inşaat alanında 11 yıllık tecrübenin gençlik ve dinamizm ile buluşması ile 2018 yılında faaliyete geçmiştir.

En iyi ürünleri, müşteri deneyimini ve satış sonrası hizmetleri sunmak ana ilkemizdir.

Ama hepsi bu kadar değil. Yaptığımız her işte daha iyi olmak istiyoruz.

M-Technic olarak sektördeki bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizden faydalanarak müşterilerimize en uygun çözümleri sunarız.

M-Technic olarak bugüne kadar 50.000 den fazla konut projesinde hizmet vermekte olup. Enerji, İnşaat, Ticaret ve Danışmanlık alanlarında faaliyet göstermekteyiz.


Misyonumuz

Evrensel değerleri ilke edinerek, ilham veren çözümlerimiz ile beklentileri aşarak gelecekte fark yaratmak.


Referanslarımızdan Bazıları

Değerli müşterilerimiz ısı gider paylaşım sistemi ürün, hizmet ve servis tercihleriniz için bizlere güvendiğiniz ve kısa sürede bize bu başarıya ulaştırdığınız için sizlere teşekkür ederiz.


Genel Ürün Marka ve Hizmet Kataloğu


Bize Ulaşın